Junior PHP Programmer / Младши PHP програмист

Posted 1 година ago

Основни задължения:

1. Работа по PHP-проекти
2. Оперативно управление на PHP-проект.
3. Разработване на модули на система за управление на съдържанието.
4. Доработки по проекти на съществуващи клиенти
5. Работа по разработката на WMS – Oблачна система за автоматизация на складове и доставки

Изисквания към кандидата:

1. Умение за работа с PHP (5.3), PHP OOP, MySQL – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
2. Умение за работа по MVC / PHP Frameworks (Laravel, Symfony, Zend Framework и др.)
3. Предимство е познаването на Javascript рамки (Jquery, ExtJS),
4. Предимство е опит в разработването на клиент-сървър приложения, Ajax, REST API, Amazon Web услуги.
5. Комуникативност;
6. Ефективна работа в екип;

Ние предлагаме:

1. Работа с руско и англоговорящи служители;
2. Работа в млад екип;
3. Добро стартиращо заплащане с реална възможност за неговото повишаване след показани резултати
4. Много добра работна обстановка.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА

1. Образование: ВИСШЕ (с предимство е висше техническо).
2. Друга квалификация: английски език и руски език – предимство.

Изисквания за кандидатстване:

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете снимка и CV, задължително във формат PDF! Кандидатите с автобиографии в друг формат, различен от горепосочените, няма да бъдат разгледани!
Всички кандидатури, отговарящи на изискванията, ще бъдат разглеждани конфиденциално и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които предоставяте са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията му.